Kategorie
 
 
 
 
 

Mikroskop s příslušenstvím

Kód:ZA0522/368900
Dostupnost
Na skladě: 6
Dostupnost: Skladem
Vaše cena: 259 Kč

Mikroskop s příslušenstvím je vzdělávací sada pro mladých vědců. Je to skvělá hračka, jak přiblížit dítě do světa vědy a přírody. S tímto mikroskopem stráví děti mnoho   nezapomenutelných hodin plné nových objevů. Mikroskop má vše, co je potřeba k práci s ním. Otočná hlava má tři typy zvětšení a to 100/400/1200 násobně. Pro funkčnost mikroskopu jsou potřeba 2 ks baterií typu AA1,5V - nejsou součástí balení. Sada je vyrobena velmi precizně a kvalitního plastového materiálu.    

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.                                                                        

Sada obsahuje:

  •   Mikroskop: výška 21 cm
  •   Pinzeta
  •   Hotový preparát na sklíčku
  •   4 sklíčka na přípravu preparátu
  •   2 lahvičky
  •   Pouzdro
  •   Samolepky


 

 
 

Vzdělávací hračky

Chcete spojit příjemné s užitečným? Chcete, aby se vaše dítě během hraní zdokonalovalo i znalostně? Vzdělávací hračky jsou ideálním řešením, které rozvíjí schopnosti dítěte hrou. Tyto vzdělávací hračky jsou příjemnou formou vzdělávání, během níž dítě neví, že se učí. Náš internetový obchod s hračkami BajecneHracky.cz nabízí široký výběr takových produktů. Stačí si jen vybrat!

Připravte své dítě na školu

Edukační hračky připravují vaše dítě do školy a poskytnou mu množství důležitých informací a znalostí, které později zužitkuje ve školní lavici. V našem obchodě najdete ty nejrůznější typy a motivy, díky kterým bude vzdělávání opravdovou hrou a zábavou. Ba co víc - tyto hry jsou často společenské, o zábavu tak bude mít postaráno celá rodina. Prožijte se svými ratolestmi hodiny zábavy a učte je pokaždé něco nového.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze