Kategorie
 
 
 
 
 

Telefonní souprava Intercom

Kód:ZA1164
Výrobce:INNI
Dostupnost
Toto zboží není v současné době k dispozici.
Dostupnost: Vyprodáno
Vaše cena: 267 Kč

Dětská telefonní souprava Intercom je originální a vzrušující sada dvou barevných telefonních přístrojů. Sada je ideální pro každé dítě, které rádo telefonuje. Vždy jsme věděli, že děti milují hodně mluvit. Nyní mohou vést dlouhý rozhovor s přáteli, sourozenci nebo rodiči díky tímto telefonem. Zároveň ušetří vysoké poplatky za účty. Souprava se skládá ze dvou telefonních přístrojů, které jsou propojeny dlouhým kabelem. Každý z nich může být umístěn v jiné místnosti. Po stisknutí tlačítka na číselné klávesnici jednoho z nich, ve vedlejší místnosti začne vyzvánět druhý přístroj a když zvednete sluchátko, může se začít zajímavý rozhovor. Bude to fantasticky zábavné a velmi pohodlná komunikace pro celou rodinu. Do každého telefonu jsou potřeba 2 ks baterií typu AA 1,5V

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Souprava sestává:

  •   2 telefony (20 cm x 8 cm x 7 cm)
  •   Kabel (dlouhý asi 4,5 m)

Rozměr balení: 35 cm x 26 cm x 5,5 cm

  •   délka:  35 cm  
  •   šířka:    5,5 cm
  •   výška: 26 cm

 

  

 
 

Vzdělávací hračky

Chcete spojit příjemné s užitečným? Chcete, aby se vaše dítě během hraní zdokonalovalo i znalostně? Vzdělávací hračky jsou ideálním řešením, které rozvíjí schopnosti dítěte hrou. Tyto vzdělávací hračky jsou příjemnou formou vzdělávání, během níž dítě neví, že se učí. Náš internetový obchod s hračkami BajecneHracky.cz nabízí široký výběr takových produktů. Stačí si jen vybrat!

Připravte své dítě na školu

Edukační hračky připravují vaše dítě do školy a poskytnou mu množství důležitých informací a znalostí, které později zužitkuje ve školní lavici. V našem obchodě najdete ty nejrůznější typy a motivy, díky kterým bude vzdělávání opravdovou hrou a zábavou. Ba co víc - tyto hry jsou často společenské, o zábavu tak bude mít postaráno celá rodina. Prožijte se svými ratolestmi hodiny zábavy a učte je pokaždé něco nového.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze