Kategorie
 
 
 
 
 

Souprava mořského piráta

Diki
Kód:5901271440388
Výrobce:Toys Group
Dostupnost
Na skladě: 4
Dostupnost: Skladem
Vaše cena: 176 Kč

Téměř každý chlapec by chtěl zažít dobrodružství na moři. Nyní tato souprava mořského piráta mu umožní aspoň se zahrát na odvážného piráta a zažít spoustu dobrodružství. Tato sada mu poskytne mnoho hodin zábavy a pomůže mu rozvíjet svou představivost. Je vyrobena z plastu.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.    

Sada obsahuje:

  •   vesta
  •   maska ​​
  •   pistole
  •   kompas
  •   dalekohled  
 
 

Dětské karnevalové kostými

Neznámo proč, v malých dětech je prostě zakořeněna touha převlékat se za zvířátka, oblíbené povolání či hrdiny z pohádek. Všichni jsme byli takoví a karneval byl vždy událostí, na kterou jsme se nesmírně těšili a ke které jsme dlouhé týdny, ba až měsíce vzhlíželi. Dětské karnevalové kostýmy z naší nabídky potěší vaše děti a díky nim se stanou hvězdou karnevalu.

Děti milují masky

Zvířátka, hrdinové, povolání - internetový obchod s hračkami BajecneHracky.cz nabízí ty nejrozličnější dětské karnevalové kostýmy. Proto si vybere opravdu každý - i ten nejnáročnější šibal. Dětský karnevalový kostým je i ideálním dárkem pro vaši ratolest. Oblečte ji do kostýmu a masky a splňte jí alespoň na jeden den sen být oblíbenou postavičkou. Uvidíte nefalšovanou radost, která vám bude rozhodně dokonalou odměnou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze