Kategorie
 
 
 
 
 

Růžová sukýnka princezny Elsy - Ledové království

Kód:KX9211
Výrobce:INNI
Dostupnost
Na skladě: 4
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 537 Kč Vaše cena: 456 Kč

Která z našich malých dívek nesní o tom, aby se alespoň na chvíli stalo princeznou. Teď se to může stát, díky nádherné růžové sukýnce princezny Elsy. Když si ho oblékne na karneval, určitě upoutá pozornost celého okolí. Celý kostým je vyroben z kvalitního matriálu, polyesteru.

Velikost šatů je 120.

Rozměry kostýmu:

  • Celková délka: 54 cm
  • Délka sukýnky: 28 cm
  • Pás x 2 (bez   roztahování): 24 cm
  • Délka rukávu: 9 cm
 
 

Dětské karnevalové kostými

Neznámo proč, v malých dětech je prostě zakořeněna touha převlékat se za zvířátka, oblíbené povolání či hrdiny z pohádek. Všichni jsme byli takoví a karneval byl vždy událostí, na kterou jsme se nesmírně těšili a ke které jsme dlouhé týdny, ba až měsíce vzhlíželi. Dětské karnevalové kostýmy z naší nabídky potěší vaše děti a díky nim se stanou hvězdou karnevalu.

Děti milují masky

Zvířátka, hrdinové, povolání - internetový obchod s hračkami BajecneHracky.cz nabízí ty nejrozličnější dětské karnevalové kostýmy. Proto si vybere opravdu každý - i ten nejnáročnější šibal. Dětský karnevalový kostým je i ideálním dárkem pro vaši ratolest. Oblečte ji do kostýmu a masky a splňte jí alespoň na jeden den sen být oblíbenou postavičkou. Uvidíte nefalšovanou radost, která vám bude rozhodně dokonalou odměnou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze