Kategorie
 
 
 
 
 

Pirátský kaleidoskop

Kód:ZA3070
Výrobce:Toys Group
Dostupnost
Na skladě: 4
Dostupnost: Skladem
Vaše cena: 139 Kč

Pirátský kaleidoskop s puzzlami bude užitečný během každé pirátské cesty. Kaleidoskop je hračka, při které se v důsledku několika odrazů snímků různých barevných diapozitivů v správně rozmístěných zrcadlech pozorují barevné symetrické obrázky, které se mění, když se kaleidoskop otáčí, což způsobuje pohyb diapozitivů. Další atrakcí kaleidoskopu je možnost pomocí puzzle vytvořit veselý pirátský obrázek. Kaleidoskop je klasická hračka, která stimuluje dětskou fantazii, takže má šanci stát se oblíbenou hračkou dítěte. Je vyroben z plastu s okouzlující grafikou.

Délka kaleidoskopu je 16,5 cm

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Rozměr balení:

  • délka: 6,5 cm
  • šířka: 6 cm
  • výška: 17 cm
     
 
 

Vzdělávací hračky

Chcete spojit příjemné s užitečným? Chcete, aby se vaše dítě během hraní zdokonalovalo i znalostně? Vzdělávací hračky jsou ideálním řešením, které rozvíjí schopnosti dítěte hrou. Tyto vzdělávací hračky jsou příjemnou formou vzdělávání, během níž dítě neví, že se učí. Náš internetový obchod s hračkami BajecneHracky.cz nabízí široký výběr takových produktů. Stačí si jen vybrat!

Připravte své dítě na školu

Edukační hračky připravují vaše dítě do školy a poskytnou mu množství důležitých informací a znalostí, které později zužitkuje ve školní lavici. V našem obchodě najdete ty nejrůznější typy a motivy, díky kterým bude vzdělávání opravdovou hrou a zábavou. Ba co víc - tyto hry jsou často společenské, o zábavu tak bude mít postaráno celá rodina. Prožijte se svými ratolestmi hodiny zábavy a učte je pokaždé něco nového.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze