Kategorie
 
 
 
 
 

Dřevěné šachy

Kód:900708
Výrobce:INNI
Dostupnost
Na skladě: 4
Dostupnost: Skladem
Vaše cena: 294 Kč

Šachová hra je jedna z nejstarších strategických her pro dva hráče. Šachová hra podporuje logické myšlení děti i dospělé. Jedním z nejefektivnějších způsobů, jak rozvíjet mezilidské schopnosti děti je hrát s nimi různé hry, které rozvíjejí u děti inteligenci, logické myšlení, schopnost efektivního vyjadřování a komunikaci s ostatními. Hra je způsob, jak strávit více času se svými blízkými. Dřevěné šachy jsou vyrobeny z materiálu: dřevo + dýha. Obsahuje 32 kusů dřevěných figurek. Dřevěná kazeta je zajištěna západkou proti svévolnému otevření. Po otevření kazeta slouží jako šachovnice.

Rozměr rozložené šachovnice: 34 cm x 34 cm

Rozměr zavřené kazety: 34 cm x 17 cm x 3,5 cm / délka x šířka x výška

 
 
 

Hry pro děti

Hry pro děti jsou důležitou součástí jejich života. Každé dítě si rádo hraje a je schopno při své oblíbené hračce strávit dlouhé hodiny. Náš internetový obchod s hračkami BajecneHracky.cz vám a vašim dětem dopřeje opravdovou zábavu. Vyberte si z naší široké nabídky a potěšte své nejmenší!

Kdo si hraje, nezlobí

Kdo si hraje, nezlobí! Hračky navíc podporují vývoj dítěte a jsou doporučeny i dětskými lékaři. Vždyť co by naše ratolesti dělaly, kdyby neměly dětský pokoj plný hraček? Ty z naší nabídky splňují nejvyšší kritéria - jak kvalitativní, tak i zdravotní. Důležitou součástí jsou kvalitní a odolné materiály, které jsou nezávadné a zcela bezpečné. Zábava dítěte tak bude nerušená a malý šibal vás už víc zlobit nebude.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze