Kategorie
 
 
 
 
 

Dětský klavír s bubnem

Kód:914361
Výrobce:Toys Group
Dostupnost
Na skladě: 3
Dostupnost: Skladem
Vaše cena: 387 Kč

Klavír s bubnem umožňuje dětem nejen hrát na klavíry, ale také hrát na bubny. Na klavír se umístí buben, který má kolem sebe světlo - po zasažení paličkami se rytmus změní a barvy začnou zářit. Hračka má 2 tlačítka ve tvaru ryb, kde levé umožňuje změnu režimu. První tlašidlo jsou tradiční klavírní zvuky s rozsahy Do, Re, Mi, Fa, So, La, Si, Do, druhý z nich jsou rozšířeny zvuky s rozsahy Do, Re, Mi, Fa, So, La, Si, Do a stlačením kteréhokoliv z tlačítek se spustí hudba. Každé tlačítko přehrává jinou melodii (celkový počet melodií je 14). Stisknutí pravé rybky automaticky spustí hudbu na pozadí bez stisky kláves. Klavír má také možnost 2 úrovně regulace hlasitosti, což je jistě obzvlášť důležitá záležitost pro rodiče.
Živé barvy stimulují představivost dítěte a povzbuzují ho, aby se bavil. Různé barvy výrobku stimulují zrak dítěte a pomáhají při jeho správném vývoji.
Hra na tomto klavíru je nejen skvělý nápad pro zábavu, ale i pro veselé učení prvních čísel (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7). Dítě si bude vizuálně pamatovat na tvary čísel, což mu v budoucnu usnadní skutečné učení. Hračka také učí barvy. K funkčnosti klavíru jsou potřeba 4 ks baterií typu AA 1,5 V - nejsou součástí balení.

Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců.

Je to úžasná hračka, kterou bude každé dítě milovat. Klavír s bubny bude zábavný pro všechny děti. Jsou vyrobeny z velmi lehkého a bezpečného materiálu. Klavír s bubny neobsahuje nebezpečné prvky, takže jej lze používat od 18 měsíců. Je to hračka, která díky živým barvám stimuluje nejen pocit sluchu, ale také rozvíjí pocit zraku.

Rozměry hračky:

  • Délka: 34 cm
  • Šířka: 20 cm
  • Výška: 11 cm
 
 

Hudební nástroje pro děti

Pokud svou ratolest ke hře na hudební nástroj vedete už odmalička, učíte ho zodpovědnosti, cílevědomosti, a navíc bude mít skvělý koníček. Hudební nástroje pro děti nabízíme i v našem internetovém obchodě s hračkami BajeceneHracky.cz a vy máte úžasnou možnost vybrat si z naší široké nabídky!

Pro intelekt vašich dětí

Podpořte intelektuální vývoj svých dětí a naučte jejich ambicí. Koníček ve formě hry na hudební nástroj zlepší jejich schopnosti a může vést až k celoživotní zálibě. Široký výběr nejrůznějších hudebních nástrojů pro děti za nejlepší ceny najdete nyní pod jednou střechou a na jediném místě. Stačí se pouze rozhodnout pro ten správný, zakoupit ho a sledovat, jak vaše dítě trénuje!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze