Kategorie
 
 
 
 
 

Dalekohled s kompasem

Kód:ZA1623
Výrobce:Toys Group
Dostupnost
Na skladě: 1
Dostupnost: Skladem
Vaše cena: 189 Kč

Dětský dalekohled s kompasem je nezbytná pomůcka každého malého skauta. Dalekohled je vyroben v tmavozelené barvě v maskáčové grafice. Čočky jsou vyrobeny ze sklovitého materiálu, který poskytuje čistý a jasný obraz. Má nastavitelné zaostření a šířku okuláru. Dalekohled je vyroben z kvalitního plastu. Dobrý výkon hračky poskytne skvělou zábavu každému malému skauti.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Sada obsahuje:

  • dalekohled
  • Popruh k dalekohledu

Rozměry:

  • Dalekohled: 13 cm x 5,5 cm x 15,5 cm délka x šířka x výška
  • Balení: 13,5 cm x 6 cm x 16 cm délka x šířka x výška

 

 
 

Vzdělávací hračky

Chcete spojit příjemné s užitečným? Chcete, aby se vaše dítě během hraní zdokonalovalo i znalostně? Vzdělávací hračky jsou ideálním řešením, které rozvíjí schopnosti dítěte hrou. Tyto vzdělávací hračky jsou příjemnou formou vzdělávání, během níž dítě neví, že se učí. Náš internetový obchod s hračkami BajecneHracky.cz nabízí široký výběr takových produktů. Stačí si jen vybrat!

Připravte své dítě na školu

Edukační hračky připravují vaše dítě do školy a poskytnou mu množství důležitých informací a znalostí, které později zužitkuje ve školní lavici. V našem obchodě najdete ty nejrůznější typy a motivy, díky kterým bude vzdělávání opravdovou hrou a zábavou. Ba co víc - tyto hry jsou často společenské, o zábavu tak bude mít postaráno celá rodina. Prožijte se svými ratolestmi hodiny zábavy a učte je pokaždé něco nového.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze