Kategorie
 
 
 
 
 

Dalekohled s kompasem 6 x 30 mm

Kód:456228
Dostupnost
Na skladě: 1
Dostupnost: Skladem
Vaše cena: 145 Kč

Dalekohled   s   kompasem je součástí výstroje každého zvěda nebo skauta. Tento dalekohled v tmavozelené barvě s tzv. como grafikokou je perfektní dárek pro každého malého skauta. Čočky jsou vyrobeny ze sklovitého materiálu, který poskytuje ostrý a jasný obraz.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Maximální šířka   okuláru:   11   cm
Rozměry:

  • délka: 14 cm
  • výška: 12,5 cm

Rozměr balení:

  • délka: 14,5 cm
  • šířka: 5,5 cm
  • výška: 13 cm
 
 

Vzdělávací hračky

Chcete spojit příjemné s užitečným? Chcete, aby se vaše dítě během hraní zdokonalovalo i znalostně? Vzdělávací hračky jsou ideálním řešením, které rozvíjí schopnosti dítěte hrou. Tyto vzdělávací hračky jsou příjemnou formou vzdělávání, během níž dítě neví, že se učí. Náš internetový obchod s hračkami BajecneHracky.cz nabízí široký výběr takových produktů. Stačí si jen vybrat!

Připravte své dítě na školu

Edukační hračky připravují vaše dítě do školy a poskytnou mu množství důležitých informací a znalostí, které později zužitkuje ve školní lavici. V našem obchodě najdete ty nejrůznější typy a motivy, díky kterým bude vzdělávání opravdovou hrou a zábavou. Ba co víc - tyto hry jsou často společenské, o zábavu tak bude mít postaráno celá rodina. Prožijte se svými ratolestmi hodiny zábavy a učte je pokaždé něco nového.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze